II RUNDA PUCHARU POLSKI - ŚWIDNIK

W znakomitej aurze odbyła się II runda Pucharu Polski w Trialu rowerowym organizowana w Świdniku przez Klub Motorowy "CHAMPION" Świdnik. Na placu triala rowerowego obok Kina LOT zgromadzili się najlepsi polscy zawodnicy, którzy rywalizowali na świetnie przygotowanej trasie oraz w pięknej słonecznej pogodzie. Trasa zawodów składała się z 5 odcinków, które trialowcy musieli pokonać 3 razy.

Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko i trudność trasy była na poziomie międzynarodowym. Oprócz bardzo dużych przeszkód, sięgających niekiedy 3 metrów, zawodnicy musieli zmagać się z długością sekcji tak aby zmieścić się w czasie 2,5 min na każdym odcinku. Widać było walkę do samego końca oraz przełamywanie barier wbrew prawom fizyki oraz możliwości ludzkiego organizmu.

W najwyższej kategorii " Elita" nie zawiódł lider reprezentacji Polski oraz Klubu CHAMPION Świdnik - Karol Serwin, który zdecydowanie pokonał rywali, udowadniając swój poziom, tuż za nim uplasował się Michał Nowak również zawodnik CHAMPIONA Świdnik, a 3 miejsce zajął były Mistrz Polski Juniorów - Jacek Jarząbek. Cieszą wyniki w kategorii Juniorów wychowanków świdnickiego klubu, którzy zaprezentowali bardzo dobry poziom. Jest nadzieja, że pójdą w ślady Karola Serwina. Podsumowując zawody były dużym sukcesem zarówno organizacyjnym jak i sportowym, a za wszystkim stał Prezes KM CHAMPION Świdnik - Krzysztof Serwin, oraz członkowie klubu którzy od kilku tygodni pracowali przy organizacji zawodów.

Impreza nie odbyłaby się jednak bez pomocy sponsorów:

Gmina Miejska Świdnik,

Starostwo Powiatowe Świdnik,

Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach,

Krysmar,

Firma Robert Kasprzak,

Pegimek,

PEC Świdnik,

Liqui Moly,

RK Niedziałek,

Sklep rowerowy Wiking,

PW Maros.

Wyniki: Kat. Junior

1. Krystian Chorębała - KM CHAMPION Świdnik

2. Krystian Karaś - KM CHAMPION Świdnik

3. Marcin Szlachta - Lublin

Kat. Senior

1. Wojciech Pałasz - Aquila Wadowice

2. Valerii Shulha - Ukraina

3. Emilian Borkowski - Warszawa

Kat. Elita

1. Karol Serwin - KM CHAMPION Świdnik

2. Michał Nowak - KM CHAMPION Świdnik

3. Jacek Jarząbek - Aquila Wadowice

4. Krzysztof Sekut - Wrocław

5. Jakub Król - Wrocław

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com

Free HTML5 Bootstrap Template by colorlib.com