MISTRZOSTWA POLSKI - KATOWICE

Zawodnicy Klubu Motorowego CHAMPION Świdnik ponownie zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Polski. Rozgrywane pod Galeria Handlową Silesia w Katowicach, 14 maja, najważniejsze zawody w Polsce nie mogły odbyć się bez świdnickich zawodników. Bardzo widowiskowe przeskody przyciągnęły wielu chętnych, którzy odwiedzili w sobotę Galerię. I tak najlepszym zawodnikiem w Polsce na kołach 26 calowych został Michał Nowak - reprezentant świdnickiego CHAMPIONA, w tej samej kategorii na 4 miejscu uplasował się klubowy kolega Paweł Reczek. W kategorii kół 20 calowych zdeklasował rywali Karol Serwin zdobywając swój 14 tytuł Mistrza Kraju. W klasyfikacji generalnej, która pod nazwą Międzynarodowe Grand Prix Polski, najlepszy był Karol Serwin, pokonując Mistrza Słowacji - Jana Kocisa, a trzeci był Michał Nowak. Warto dodać, że 3 miejsce w kategorii Kadetów zajął świdniczanin Krystian Chorębała.