CZYTAJ WIĘCEJ

AKTUALNOŚCI

2016

KAROL SERWIN 13 W PUCHARZE ŚWIATA

Karola Serwina 13 w Puhcarze Świata! Antwerpia gościła najlepszych zawodników globu w trialu rowerowym podczas 5 i finałowej rundy Pucharu Świata 24-25 września. Na starcie nie zabrakło Karola Serwina z Klubu Motorowego "CHAMPION" Świdnik.

CZYTAJ WIĘCEJ

2016

MISTRZOSTWA ŚWIATA - VAL DI SOLE

16 miejsce Karola Serwina na świecie! W dniach 29.08 - 03.09 we włoskim Val di Sole odbywały się Mistrzostwa Świata w trialu rowerowy. Kluczowym reprezentantem polski był świdniczanin Karol Serwin. Rywalizacja odbywała się w pięknym naturalnym terenie w obliczu górskich szczytów, trasa zawodów była zbliżona do starszej wersji trialu, skały w pięknych potokach, korzenie i bale drewniane.

CZYTAJ WIĘCEJ

2016

PUCHAR ŚWIATA - KRAKÓW

W Krakowie odbyła się I runda Pucharu Świata w trialu rowerowym. W dniach 20 i 21 maja najlepsi trialowcy na świecie rywalizowali na odcinkach specjalnych ustawionych przed Galerią Krakowską, a wśród nich świdniczanin Karol Serwin.

CZYTAJ WIĘCEJ

2016

MISTRZOSTWA POLSKI - KATOWICE

Zawodnicy Klubu Motorowego CHAMPION Świdnik ponownie zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Polski. Rozgrywane pod Galeria Handlową Silesia w Katowicach, 14 maja, najważniejsze zawody w Polsce nie mogły odbyć się bez świdnickich zawodników.

CZYTAJ WIĘCEJ

2016

I RUNDA PUCHARU POLSKI 2016

W znakomitej aurze odbyła się II runda Pucharu Polski w Trialu rowerowym organizowana w Świdniku przez Klub Motorowy "CHAMPION" Świdnik. Na placu triala rowerowego obok Kina LOT zgromadzili się najlepsi polscy zawodnicy, którzy rywalizowali na świetnie przygotowanej trasie oraz w pięknej słonecznej pogodzie.

CZYTAJ WIĘCEJ

2015

PODSUMOWANIE SEZONU KAROLA

W dniach 26-27 września odbyła się ostatnia runda Pucharu Świata w trialu rowerowym w Antwerpii (Belgia), były to też ostatnie zawody sezonu trialowego dla Karola Serwina. Karol zajął 15 miejsce ale w finalnym rozrachunku uplasował się na 10 miejscu na świecie.

CZYTAJ WIĘCEJ

2015

MISTRZOSTWA ŚWIATA

3 września w Andorze odbywały się Mistrzostwa Świata w Trialu rowerowym. Pireneje okazały się chłodne i deszczowe, a trasa zawodów była bardzo wymagająca. 2 odcinki znajdowały się w rzecze, w której ułożone były skały, a przeskoki z kamienia nad kamień nad rwącą wodą były bardzo widowiskowe.

CZYTAJ WIĘCEJ

  1. ZAŁADUJ MNIEJ